Ośrodek Wczasowy "Biały Dworek" i Restauracja "Janosikówka" położone są na terenie Parku Krajobrazowego "Mierzeja Wiślana" w Kątach Rybackich. Od strony północnej Mierzeję Wiślaną oblewają wody Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska) a od strony południowej wody Zalewu Wiślanego.

Biały Dworek w Kątach Rybackich zaprasza Państwa przez cały rok i oferuje wczasy rodzinne, pobyty świąteczno-weekendowe, noclegi w czasie kursów, konferencji, szkoleń i spotkań integracyjnych organizowanych wraz z Restauracją "Janosikówka".
Ośrodek Wczasowy "Biały Dworek" powstał na posesji o powierzchni 9800 m2. Obiekt składa się z budynku głównego ( piętro - 3 pokoje 3 osobowe, parter - pokój 2 osobowy z tarasem oraz apartament dwupokojowy z tarasem dla 4 osób) trzech pawilonów ( pawilon prawy - dwa apartamenty dwupokojowe z tarasami dla 4 osób, pawilon lewy - dwa pokoje 3 osobowe z tarasem i jeden pokój 4 osobowe z tarasem, pawilon lewy w głębi posesji - pięć pokoi 2 osobowych z tarasami) czterech domków dla 7 osób oraz sześciu domków dla 5 osób Na terenie obiektu znajduje się basen kąpielowy, brodzik dla dzieci, mała zjeżdżalnia wodna, parking zamknięty, plac zabaw, miejsce na ognisko i grilla oraz stanowisko z rowerami dla naszych gości. Całość otoczona jest dużą ilością zieleni i znakomicie utrzymanymi trawnikami. Pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicami i wc, TV, lodówki, czajniki elektryczne, centralne ogrzewanie, co umożliwia przyjmowanie naszych miłych gości przez cały rok.( domki wynajmujemy tylko w sezonie letnim ) Na zadaszonych tarasach pokoi znajdziecie Państwo leżaki plażowe i parawany.

W cenę pobytu wliczone jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu.

Odległość do plaży około 1600m drogą przez las ( 20- 25min ) Nagrodą za ten krótki spacer jest szeroka i niezatłoczona plaża.

Lasy pełne są grzybów, jagód, żurawin. Tereny Mierzei Wiślanej są szczególnie bogate w różne gatunki ptactwa, a przez to bardzo atrakcyjne dla tych którzy pasjonują się obserwacją i podglądaniem życia ptaków. W okolicy znajduje się rezerwat kormoranów.
Polecamy też wyprawy po bursztyny, których szczególnie dużo wyrzucanych jest przez morze po sztormach jesienią i wiosną. Przy odrobinie szczęścia można zebrać dużo większych i mniejszych okazów.
Z Kątów Rybackich blisko jest do takich miast jak: Malbork, Gdańsk, Elbląg, Frombork, Krynica Morska, Królewiec, Sztum, Kwidzyn, Gniew, Nowy Dwór Gdański.

Zapraszamy Państwa do Restauracji "Janosikówka", która wraz z Pensjonatem "Biały Dworek" tworzy obiekt idealnie nadający się do wypoczynku przez cały rok, jak również do organizowania spotkań integracyjnych, kursów, szkoleń i konferencji.

Restauracja oferuje:

  • Śniadania, obiady, kolacje;
  • Dania na zamówienie: dziczyzna
  • Organizację przyjęć, spotkań, kolacji biznesowych.

Specjalnością zakładu są wyśmienite dania z ryb. Szczególnie polecamy Rosół z węgorza z lanymi kluskami.

Ponadto proponujemy dania mięsne, a wśród nich Kotlet Firmowy "Janosik", Golonkę po Bawarsku oraz znakomity Befsztyk wołowy z cebulką. Przyjmujemy zamówienia na dania z dziczyzny, dania z ryb na zimno, np. w galarecie, zalewie octowej, pomidorach oraz ryby pieczone w całości.

W czasie ciepłych dni posiłek w miłym towarzystwie można zjeść na restauracyjnym tarasie w otoczeniu pięknych kwiatów i obficie porastąjących taras winorośli. W dni chłodniejsze zapraszamy do naszej przytulnej sali konsumpcyjnej.

"Biały Dworek" i Restauracja "Janosikówka" oferują Państwu organizację spotkań, konferencji i szkoleń

Posiadamy dobrze wyposażoną salę konferencyjną.

Zapraszamy Państwa do organizowania:

  • spotkań
  • narad
  • konferencji
  • szkoleń
  • sympozjów
  • kursów
  • bankietów

Salka konferencyjno-bankietowa jako część Restauracji Janosikówka, wyposażona w podstawowy sprzęt, przygotowana jest na przyjęcie 30-40 osób.

Kompleks Turystyczny PHU "Janosikówka"
Restauracja Domki Apartamenty Pokoje Basen
ul. Rybacka 2
82-100 Kąty Rybackie
tel./fax (055) 247 8775 kom. 502 174 053